بیوگرافی شادی کرم رودی (+تصاویر خانوادگی)

 

شادی کرم رودی

 

شادی کرم رودی برای بازی در فیلم مثل بچه آدم در دوازدهمین دورهٔ جشنوارهٔ ملی دانشجویی فیلم کوتاه سایه، جایزه بهترین هنرپیشه زن را دریافت کرد.

چکیده ای از بیوگرافی شادی کرم رودی
تاریخ تولد: ۶ مهر ۱۳۶۹
ملیت: ایرانی
محل تولد: تهران
شغل: بازیگر
سال های فعالیت: ۱۳۹۲ تاکنون

 

شادی کرم رودی، بازیگر سینما و تلویزیون

 

بیوگرافی شادی کرم رودی
شادی کرم رودی (متولد ۶ مهر ۱۳۶۹) هنرپیشه اهل ایران است.
او فارغ التحصیل لیسانس رشته نوازندگی از دانشگاه هنر و فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره میباشد، شادی کرم رودی به جز بازیگری مدرس موسیقی هم می باشد.

ورود شادی کرم رودی به عرصه هنری با سپری شدن دوره های بازیگری آغاز شد. وی در مؤسسه کارنامه زیر نظر اساتیدی مانند پیام دهکردی، رضا بهبودی، امیر پوریا، صابر ابر، سعید آرمند و و خانم آناهیتا اقبال نژاد بازیگری را فرا گرفت.

 

تصاویر شادی کرم رودی

شادی کرم رودی اولین بار در سینما حضور یافته و سال 1392 در فیلم ماهی و گربه به کارگردانی شهرام مکری بازي کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مثل فیلم دارکوب، بیشتر نبود ولی تجربه خوبی برای شادی کرم رودی به حساب می آید و همکاري با هنرمندانی مانند فراز مدیری، بابک کریمی، سعید ابراهیمی فر و سیاوش چراغی پور را تجربه کرد.

 

 

عکس های اینستاگرام شادی کرم رودی

 

ازدواج شادی کرم رودی
شادی کرم رودی در سال 97 با آرین وزیر دفتری ازدواج کرد. آرین وزیر دفتری کارگردان جوان و خوش آتیه فارغ التحصیل لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس سینما از دانشگاه هنر است، از مهمترین فیلم های کوتاه او میتوان به “هنوز نه” و “مثل بچه آدم” اشاره کرد. وی با فیلم مثل بچه آدم در فستیوال کن بخش سینه فونداسیون 2018 حضور داشت و فیلمش مورد استقبال قرار گرفت. خانوم کرم رودی هم در این فیلم بازي کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید